Arkusze smarujące REXEL, do niszczarek, 12szt. Arkusze smarujące REXEL, do niszczarek, 12szt.
Producent: REXEL
Cena: 138,61 zł (netto: 112,69 zł )
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Niszczarka - REXEL Auto+ 130X automatyczna Niszczarka - REXEL Auto+ 130X automatyczna
Producent: REXEL
Cena: 1 638,08 zł (netto: 1 331,77 zł )
zawiera 23% VAT
Niszczarka - REXEL Auto+ 200X automatyczna Niszczarka - REXEL Auto+ 200X automatyczna
Producent: REXEL
Cena: 2 331,59 zł (netto: 1 895,60 zł )
zawiera 23% VAT
Niszczarka - REXEL Auto+ 300X automatyczna Niszczarka - REXEL Auto+ 300X automatyczna
Producent: REXEL
Cena: 3 100,94 zł (netto: 2 521,09 zł )
zawiera 23% VAT
Niszczarka - REXEL Auto+ 60X automatyczna Niszczarka - REXEL Auto+ 60X automatyczna
Producent: REXEL
Cena: 807,39 zł (netto: 656,41 zł )
zawiera 23% VAT
Niszczarka - REXEL Auto+ 90X automatyczna Niszczarka - REXEL Auto+ 90X automatyczna
Producent: REXEL
Cena: 1 408,52 zł (netto: 1 145,14 zł )
zawiera 23% VAT

Niszczarki do dokumentów dla każdej firmy

W świetle przepisów związanych z ochroną danych osobowych niszczarka do dokumentów to niezbędne urządzenie w firmie. W każdym biurze potrzebne dokumenty są katalogowane i przechowywane w szafach aktowych, natomiast zbędne najczęściej lądują w koszu. Tymczasem nawet podarta dokumentacja może ujawniać wrażliwe dane. Niszczarka przyda się więc zarówno osobie, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dużemu przedsiębiorstwu. 

Oferowane w naszym sklepie profesjonalne niszczarki biurowe to nowoczesne i niezawodne urządzenia, które działają na zasadzie cięcia kartek na cienkie paski o szerokości uzależnionej od konkretnego modelu. Posiadamy zarówno proste niszczarki niewielkich gabarytów do zastosowań prywatnych, jak i zaawansowane technologicznie maszyny dedykowane dla firm i korporacji, w których zniszczyć można elektroniczne nośniki danych. Wybrane urządzenia mają silniki przystosowane do całodobowej pracy bez ryzyka przegrzania. Niektóre modele mogą ciąć 8, 15, a nawet 25 kartek jednocześnie. Wszystkie wyróżnia ciekawy design i estetyczne wykonanie.

Zalety profesjonalnych niszczarek biurowych

Większość dokumentów nie powinna trafiać do kosza, a dla bezpieczeństwa wszystkie należy utylizować się w niszczarce do dokumentów. To praktyczne urządzenie, które nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale także pozwala zaoszczędzić czas. Bowiem gdybyśmy chcieli dokładnie podrzeć kilka kartek, musielibyśmy przeznaczyć na to długie godziny. Ten sposób utylizacji dokumentów pomaga także w utrzymywaniu porządku – zniszczone arkusze zajmują zdecydowanie mniej miejsca i nie zabierają przestrzeni na półkach. Niszczarki biurowe są również ukłonem w stronę ekologii. Pocięte papiery łatwiej się segreguje i można zmieścić ich zdecydowanie więcej w jednym worku. Poza tym niszczarka jest bardzo poręczna, a jej cena dostosowana do oferowanych przez urządzenie możliwości.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium