Qoltec Drukarka etykiet termiczna | max.104mm Qoltec Drukarka etykiet termiczna | max.104mm
Producent: Qoltec
Cena:

591,50 zł

zawiera 23% VAT

Cena netto: 480,89 zł

Qoltec Drukarka paragonowa | termiczna | max.72mm Qoltec Drukarka paragonowa | termiczna | max.72mm
Producent: Qoltec
Cena:

449,50 zł

zawiera 23% VAT

Cena netto: 365,45 zł

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet znajdują zastosowanie w wielu działalnościach usługowych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba wydrukować rachunki dla klientów czy też etykiety na produkty. Dzięki nim praca jest szybsza i efektywniejsza. Drukarki etykiet i paragonów przydają się do wydawania klientom paragonów, potwierdzeń oraz pokwitowań zakupów, a także do drukowania naklejek z kodem kreskowym na produkty znajdujące się w sklepie. Jaką drukarkę wybrać?

Postaw na jakość – drukarki termiczne

W każdym z tych przypadków świetnie sprawdzą się drukarki termiczne. Ich największą zaletą jest wysoka jakość wydruków. Urządzenia są proste i intuicyjne w obsłudze. Są one niewielkie, a dzięki temu łatwe do przechowania nawet w małym pomieszczeniu. Mają także nowoczesny wygląd przez co pasują do wystroju biura lub sklepu.

Praca i obsługa drukarek

Termiczne drukarki etykiet nie wymagają atramentu ani tonera. Wydruk jest tworzony dzięki nagrzewaniu kompatybilnych etykiet. Eksploatacja urządzenia jest tania, a sama drukarka – wydajna. Można w niej zamontować pasującą rolkę papieru w środku. Jeśli zajdzie potrzeba wydrukowania większych etykiet – można umieścić rolkę w podajniku do papieru. Dzięki temu urządzenie jest uniwersalne.

Termiczne drukarki paragonowe są dostosowane do drukowania paragonów. Także nie wymagają atramentu ani tonera, przez co są tanie w eksploatacji. Zasada ich działania jest taka sama, jak w przypadku drukarek etykiet. Drukowanie paragonów jest szybkie (250 mm/s), dzięki czemu obsługa klientów będzie efektywniejsza.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium