Filtruj
Cena
  • od
    do

Kredy i flamastry kredowe najwyższej jakości

Kredy i flamastry kredowe to sposób na długie godziny wspaniałej zabawy. Wystarczy specjalna tablica albo fragment asfaltu, by pozwolić popłynąć wyobraźni i narysować to, co przyjdzie do głowy. Marker kredowy to świetny pomysł na prezent dla młodszych i starszych dzieci, szczególnie tych, które lubią rysować w niekonwencjonalny sposób.

Kolorowe i uniwersalne flamastry kredowe

Wyraz kreda nasuwa skojarzenie ze szkołą, to tam uczniowie i nauczyciele regularnie z niej korzystają. Flamastry kredowe świetnie sprawdzą się do pisania w szkołach na tablicach, ale również poza nią. Nowoczesne markery kredowe pozwalają pisać na szybach, szklanych tablicach i gładkich powierzchniach, a ich zmywanie jest niezwykle proste – wystarczy nasączona wodą ścierka lub gąbka. Nie brudzą rąk, są bezpieczne, ekonomiczne, a także proste w zmywaniu.

Kreda należy nie tylko do przyborów szkolnych – od dawna kojarzy się też z zabawą w gronie przyjaciół. Rysowanie po chodnikach, asfalcie jest świetną rozrywką i formą spędzania czasu nie tylko dla dzieci, ale też dla ich starszych opiekunów. Flamastry kredowe sprawią, że mali i duzi będą spędzali wspólnie czas na malowaniu tego, na co mają ochotę. Bogactwo kolorów, w których obecnie występuje kreda pozwala na rysowanie, czego dusza zapragnie, a także pozwoli na zaaranżowanie wielu ciekawych zabaw grupowych.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium